Стінорізні машини, Львів

Стінорізна машина DS TS20-E

Діаметр диска – діапазон 450 – 1600 мм
Кращий в своєму класі продуктивність різання на глибину 73 см з потужним електроприводом, контроль тяги і м’яким, регульованою швидкістю

Коли під час будівництва необхідно зробити кілька отворів для дверей чи вікон, або ж виникає необхідність у демонтажі сходів, корегуванні або демонтажі фасадних плит чи балконів, то найбільш підходящим варіантом для виконання подібних процесів буде використання стінорізних машин.

Стінорізні машини Львів, їхні особливості та принцип роботи

Стінорізні машини – це пили, укомплектовані дисками великого діаметру. За допомогою анкерів вони кріпляться на спеціальні рейки на стіні. Диски з алмазними сегментами підходять для роботи з такими типами стін:

  • цегляні;
  • гранітні;
  • армовані;
  • інші стіни з міцних матеріалів.

Кріплення рейок може виконуватися на різноманітних рівних та нерівних поверхнях (стіни, стеля та ін.). Завдяки наявності дистанційного пульта керування, експлуатація машини стає можливою на безпечній відстані від місця проведення робіт. Таким чином, можна повністю контролювати робочий процес, не переймаючись за свою безпеку.

Висока точність різки та можливість більшості машин повертатися на 360 градусів робить можливим керування стінорізною машиною лише за допомогою одного оператора.

Стінорізна машина та її різновиди

Розрізняють такі основні типи стінорізних машин:

  • дискові стінорізки;

Даний тип є найкращим варіантом для різки цегли різних видів, природного каменю, високоармованого монолітного залізобетону, ґрунтобетону та пінобетону. Разка відбувається з використанням сталевого диску з алмазними сегментами. Пристрій даного типу дозволяє вирізати отвори для дверей, вікон, вентиляцій, ліфтів.

  • дискові гідравлічні стінорізні машини;

Використовуються для різки стін із міцних матеріалів.

  • дискові електричні стінорізні машини.

Використовуються у випадках. Коли необхідно зробити отвір у стінах із монолітного залізобетону середнього та малого ступеня армованості. Глибина різки залежить від обмежень потужності електричного мотору. Керування може здійснюватися вручну або з використанням пульта дистанційного керування.

Стінорізні машини у Львові

Займаєтесь будівельними роботами у Львові? Тоді стінорізні машини стануть необхідним обладнанням для виконання великої кількості робочих процесів. Перед вибором підходящої стінорізної машини рекомендується звернутись до спеціалістів із даного питання. Вони зможуть пояснити всі найважливіші тонкощі вибору та роботи з даним обладнанням.