Різка бетону є невід’ємною частиною роботи більшості будівельних компаній. Існує кілька способів виконати подібну роботу. Далі ми більш детально поговоримо про інструменти, за допомогою яких можна робити отвори у бетонних стінах для дверей, вікон, ліфтів та ін.
Серед усіх сучасних способів різки бетону, до найбільш поширених та ефективних відноситься різка бетону з використанням стінорізних машин і алмазна різка.

аомазна нарізка бетону

Стінорізні машини у Львові

Даний варіант є ідеальним рішенням для різки твердих матеріалів та демонтажу стін. Подібна технологія безпечна, економічна та не викликає значних труднощів навіть у новачків. На сьогоднішній день, технологія алмазної різки є найбільш прогресивною.
До найбільш значних переваг алмазної різки відноситься високий рівень продуктивності, безшумність і рівний зріз поверхні. Важливою перевагою алмазної різки можна також вважати відсутність пилу під час виконання робіт, а також після завершення роботи. Під час різки бетону стіни не вібрують, а поверхня отвору гарантовано буде рівною та гладкою.

Стінорізні машини

Стінорізна машина призначена для різки будівельних конструкцій, підлоги та стін у процесі будівництва дому. Дане обладнання незамінне під час робіт із реконструкції та зведення будівель, а також при вирізанні отворів під комунікації. Важливою перевагою машин для різки стін можна вважати той факт, що різка може виконуватись практично в будь-якому напрямку: під кутом, біля підлоги, стіни або стелі.
Зверніть увагу, що стінорізні машини можуть використовуватись не тільки для різки плоских поверхонь, але й для роботи з нелінійними поверхнями, такими як арки, труби та ін. При використанні стінорізних машин вам не знадобиться відбійний молоток або інші додаткові інструменти та прилади. Подібне обладнання, на відміну від перфоратора чи кувалди, не завдає шкідливого впливу основній конструкції.
Перед вибором інструментів для різки бетону необхідно визначити тип бетонної конструкції та необхідну глибину різки.